Wystylizuj się na zimę dzięki modnej torebce!

Opublikowane przez Dominika Jabłońska dnia 22 listopada 2014

Każda kobieta nie zważywszy na porę roku czuje się najlepiej, gdy ma przy sobie wszystko co ją uszczęśliwia, jakąś modną torebkę, buty, czy ulubioną sukienkę. Ale gdy przychodzą zimne pory roku to wiele kobiet uważa, że to nie czas na modę i piękny wygląd. A tymczasem zima wbrew pozorom jakie stwarza wokół siebie, to piękna pora roku, w której każda kobieta może wyglądać cudownie, wyjątkowo, romantycznie, modnie, uwodzicielsko, a przede wszystkim kobieco. Zimowa pora roku nie powinna kojarzyć się tylko z ciepłymi golfami, grubymi spodniami i puchowymi kurtkami, a także ze śniegiem, magią świąt, prezentami, mikołajami, ciepłem bijącym z kominka w salonie i kobiecą czerwienią – o tak! Ten kolor przede wszystkim powinien być przewodnią barwą w zimowych stylizacjach kobiet.

Modna torebka na Boże Narodzenie

Każda kobieta posiada kilka ulubionych zestawów ubraniowych, w tej białej magii świąt Bożego Narodzenia, w których modne torebki są niby jedynie dodatkiem, ale zarazem są sednem stroju dnia. Potwierdza to Ania z Warszawy: „To rzecz pewna! Sukienka, marynarka, ciepłe rajstopy i do tego modna torebka. Bez niej jak bez ręki. Nie da się ukryć. A głównie zimą, gdzie kilka rzeczy kobieta musi mieć przy sobie: rękawiczki, chusteczki higieniczne, pomadka ochronna etc. No i jak tu bez niej się gdziekolwiek ruszyć?”
Od zawsze modna torebka króluje w świecie mody, jako wisienka na torcie. Możesz ubrać najzwyklejsza czarną sukienkę, tzw. „małą czarną”, która jest po prostu czarną, zwykłą sukienką, ale gdy weźmiesz ze sobą do tego modną czerwoną kopertówkę i do tego czerwone paznokcie, czerwone usta i mocno podkreślone oczy od razu sukienka jest jedynie dodatkiem Twojego stroju, a torebka staje się przyciągającym elementem Twojej stylizacji.

Jak mówi znany polski stylista: „modny akcent w zimowo-świątecznej modzie to przede wszystkim głęboka i wyrazista czerwień w każdej postaci.” – stylista miał na myśli, że czerwień może być dodatkiem w postaci właśnie, np. paznokci, ust, czy torebki, jak i źródłem stylizacji, jak np. sukienka, spódnica, czy marynarka.
Kobiety! Pamiętajcie zima to nie ciepłe, szare, babcine golfy, a czas na modowe wariacje z torebkami w roli głównej.

Zostaw odpowiedź